• Przechowalnia 0
 • Sprzedaję na Allegro
  Zobacz nasze aukcje na Allegro
  Szybki kontakt
  tel. 509-017-564
  tel. 600-115-300

  e-mail:
  sklep@hapikado.pl

  Napisz do nas!
   Znajdziesz nas:
   Szukaj

   Wpisz szukany produkt


   Wyszukiwanie zaawansowane
   Regulamin

   Regulamin sklepu

   Postanowienia ogólne
   Sklep jest własnością firmy Hapikado Marta Wieczorek z siedzibą Ząbkach, przy ulicy Piłsudskiego 113E/13, wpisaną do rejestru ewidencji pod numerem REGON: 551079680, NIP: 757-139-17-47


   Zasady dokonywania zakupów

   • Sklep umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem sieci Internet.

   • Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   • Zakupy w sklepie internetowym Hapikado mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.

   • Dostawa towarów jest ograniczona wyłącznie do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.

   • Zamówienia na produkty oferowane na stronie www.hapikado.pl można składać w następujący sposób:

    • poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.hapikado.pl, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia,

    • poprzez email: przesyłając zamówienie na adres sklep@hapikado.pl lub hapikado@wp.pl podając w treści nazwę, kolor i ilość wybranych produktów, dane kupującego (imię, nazwisko, adres, nr telefonu) oraz adres dostawy.

   • Podanie numeru telefonu lub adresu email jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia.

   • Przyjęcie przez Sklep każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane telefonicznie lub drogą elektroniczną przez obsługę Sklepu. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

   • Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

   • Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie e-maila z informacjami dotyczącymi realizacji zamówień, jeżeli powyższe spowodowane jest przyczynami lezącymi po stronie Klienta (np. przepełniona skrzynka mailowa). Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

   • Anulowanie zamówienia lub dokonanie w nim zmian jest możliwe, jeżeli zamówienie nie zostało przekazane do realizacji. W tym celu należy skontaktować się z DZIAŁEM OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO (tel. 509-017-564 lub 600-115-300).

   • Nie ma możliwości anulowania zamówienia po jego wysyłce.

   • Oferta na produkty oznaczone jako "Promocja" lub "Wyprzedaż" jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zamówienie w takim wypadku może zostać anulowane przez Sklep. Warunki promocji opisane są w treści informacji o produkcie.

   Ceny

   • Wszystkie ceny podawane w Sklepie są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT 23%.

   • Ceny podane w Sklepie nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy zależą od sposobu dostarczenia produktu do Klienta, od wartości oraz wielkości zamówienia i podawane są przy wyborze sposobu dostawy produktu przez Klienta, a także w w zakładce "Koszty dostawy". Całkowity koszt zamówienia (tj. cena produktów wraz z kosztami dostawy i podatkiem Vat) wskazany jest w koszyku przed złożeniem zamówienia przez Klienta.

   • Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

   • Sklep nie oferuje żadnych dodatkowo płatnych produktów i usług, jak np. zapakowanie towaru w ozdobne opakowanie czy dodatkowe ubezpieczenie.

   • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę Sklepu bądź błąd serwera, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.

   Realizacja zamówienia:

   • Zamówienia są wysyłane ze Sklepu w ciągu 1-8 dni roboczych.
    W przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - paczka wysyłana jest po zaksięgowaniu wpływu środków w wysokości 100% wartości zamówienia (wartość zamówionego towaru plus koszty wysyłki) z podanym numerem zamówienia na rachunek bankowy .
    RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.
    20 1750 0009 0000 0000 2329 0987

   • Wysyłki zamówionych produktów realizujemy za pomocą firm kurierskich DPD lub Siódemka.

   • Przesyłki kurierskie są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.

   • Na wpłatę Sklep czeka 7 dni od momentu zamówienia. Brak wpłaty pełnej kwoty za transakcję w tym terminie na rachunek firmy jest jednoznaczny z odstąpieniem od umowy kupna.

   • Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura – dawnych rachunek bez Vat)).

   Sposoby płatności

   • za pobraniem - płacąc dostawcy przy odbiorze przesyłki,

   • przelewem - dokonując przedpłaty bezpośrednio na konto Hapikado 20 1750 0009 0000 0000 2329 0987

   Zasady zwrotu towaru

   • Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014r. poz. 827 ze zm.), Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może dokonać zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki.

   • Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, tzn. nieużywany. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru.

   • W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar wraz z dowodem zakupu oraz oświadczeniem odstąpienia od umowy (wzór poniżej) należy odesłać na adres: HAPIKADO, PIŁSUDSKIEGO 113E/13, 05-091 ZĄBKI.

    

   WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

   Adresat

   Hapikado Marta Wieczorek,Piłsudskiego 113E/13, 05-091 Ząbki

   tel. 509-017-564 lub 600-115-300, e-mail: sklep@hapikado.pl lub hapikado@wp.pl

   Ja/ My* niniejszym informuję/ informujemy* o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy

   Data odbioru towaru ...................................................................................................................

   Imię i nazwisko Klienta(-ów) ........................................................................................................

   Adres Klienta(-ów) .....................................................................................................................

   Podpis konsumenta(ów) ............................................(tylko w przypadku przesłania wersji papierowej)

   Data .........................................................................................................................................

   W przypadku zgody zwrotu płatności na rachunek bankowy prosimy o podanie następujących danych:

   Nr rachunku bankowego ..............................................................................................................

   Imię i nazwisko oraz adres właściciela powyższego rachunku bankowego

   .................................................................................................................................................

   (*) Niepotrzebne skreślić

   • Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

   • Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, nie później jednak niż w terminie 14 dni.

   • Sklep dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient. W przypadku płatności przy odbiorze lub gdy z przyczyn niezależnych od Sklepu identyfikacja rachunku bankowego, z którego nastąpiła płatność jest niemożliwa (brak możliwości zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty) zwrot nastąpi za uprzednią zgodą Klienta i wyłącznie na podstawie jego dyspozycji na rachunek bankowy Klienta.


   Reklamacje i Gwarancje

   • Produkty sprzedawane przez Sklep mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta (informacja przy opisie produktu). Sklep Hapikado nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane produkty. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej.

   • W przypadku produktu, na który producent udzielił gwarancji, Klient może reklamować produkt posiadający wady.

   • Korzystając z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji - w tym wypadku Klient reklamuje produkt bezpośrednio do gwaranta (podmiotu udzielającego gwarancji), a Sklep może być tylko pośrednikiem przekazującym reklamację. Klient według swego wyboru może zgłosić się bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego albo do Sklepu.

   • Klient ma prawo również do złożenia reklamacji w Sklepie z tytułu rękojmi. W przypadku stwierdzenia wady towaru Klientowi przysługuje uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru.

   • W takim przypadku Klient powinien skontaktować się z obsługą Sklepu (na nr tel.: 509-017-564 lub e-mail.: sklep@hapikado.pl lub hapikado@wp.pl ) w celu ustalenia sposobu przesyłki reklamowanego towaru (adres uzależniony od rodzaju oraz producenta towaru).

   • Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

   • Sklep najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z wadliwym towarem ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

   • W przypadku uznania reklamacji Klient ma prawo do skorzystania z następujących uprawnień:

   • naprawa towaru/ wymiana towaru na wolny od wad

   Jeżeli sprzedany produkt ma wadę, Klient może żądać wymiany produktu na wolny od wad albo usunięcia wady. Sklep jest obowiązany wymienić produkt wadliwy na wolny od wad lub  usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sklep może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową sprzedaży produktu wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów:

   • obniżenie ceny/ zwrot pieniędzy

   Jeżeli sprzedany produkt ma wadę, Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży, chyba że Sklep niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni wadliwy towar na wolny od wad albo wadę usunie. Klient nie może odstąpić od Umowy Sprzedaży, jeżeli wada jest nieistotna. Jeśli spośród sprzedanych produktów tylko niektóre są wadliwe i dają się odłączyć od produktów wolnych od wad, bez szkody dla obu stron, uprawnienie Klienta do odstąpienia od umowy ograniczone jest do produktów wadliwych. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru zgodnie z procedurą opisaną w punkcie "Zasady zwrotu towaru".

   • Reklamacji nie podlegają:

    • naturalne zużywanie się produktu

    • produkty posiadające uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji.

   • Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i potwierdzonego przez niego.

   Inne

   • Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

   • Korzystanie ze Sklepu Internetowego a w szczególności podawanie danych osobowych oraz kontaktowych służy tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia i dane te nie są udostępniane innym osobom/firmom.

   • Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Hapikado oznacza akceptację postanowień regulaminu.

   • Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

   • W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.